Dejan Garz The Foundation Conditioner, 300 ml

Sijaj, mehkoba in prožnost za vaše lase

Novosti!

€ 9,99

(€ 33,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • tekoči balzam
  • z arganovim, jojobinim in ricinusovim oljem
  • daje sijaj in prožnost

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Dejan Garz The Foundation Conditioner, 300 ml € 9,99 (€ 33,30 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 25,78
Opis

The Foundation Conditioner znamke Dejan Garz je tekoči Conditioner, ki lasem daje sijaj, prožnost in prilagodljivost.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna olja: Formula z arganovim, jojobinim in ricinusovim oljem.
  • Silikonski kompleks: Vsebuje izbrane silikone za nego las.
  • Sijaj in prožnost: Lasem daje prožen občutek in sijaj.
  • Prilagodljiv občutek las: Poskrbi za občutno prilagodljivost las.

Št. izd.: MUE-DGH-1329-00002
Vsebina: 300 ml
EAN: 4270004570113
Št.-Proizvajalca: DGH-1329-00002
Blagovne znamke: Dejan Garz
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Dejan Garz Hair Care GmbH, Weidenallee 10c, 20357, Hamburg, Nemčija, info@dejangarz.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dejan Garz The Foundation Conditioner