Clairol Professional colorstrong barva za lase 9/1 svetlo pepelnato blond, 199 ml

Permanentna barva za sijoč lesk

Novosti!

€ 9,99

(€ 50,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 199 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s sistemom Bonding in AHA
  • zanesljivo prekrivanje sivih las

Pogosto naročeno skupaj z milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional colorstrong barva za lase 9/1 svetlo pepelnato blond, 199 ml € 9,99 (€ 50,20 / l)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / l)
Skupna cena: € 36,48
Opis

Trajna barva za lase colorstrong 9/1 Helles Aschblond znamke Clairol Professional je primerna za vse tipe las ter zagotavlja enakomeren in sijoč barvni rezultat. Formula brez amoniaka z Bonding sistemom in AHA podpira notranjo strukturo las ter poskrbi za negovan videz s sijočim zaključkom.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Bonding sistem z AHA: Med uporabo podpira notranjo strukturo las.
  • Formula brez amoniaka: Omogoča preprosto uporabo in zanesljivo prekrivanje sivih las.
  • Odsevni pigmenti: Poskrbijo za intenzivno barvo in sijoč zaključek.
  • Celovit komplet: Vsebuje Bonding Primer, Permanent Color Creme, razvijalec, Bonding nego in rokavice.
  • Usklajen sistem: Primer pripravi lase na sprejem barve, Bonding nega pa pomaga zapečatiti barvo.

Navodilo za uporabo: Bonding Primer uporabite za pripravo las na sprejem barve, nato nanesite Color Creme z odsevnimi pigmenti in barvo zapečatite z Bonding nego.


Št. izd.: MUE-99350191722
Vsebina: 199 ml
EAN: 4068359144352
Št.-Proizvajalca: 99350191722
Blagovne znamke: Clairol Professional
Sestavine (INCI)

Bonding primer z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Permanentna barvna krema z AHA

Aqua, Ethanolamine, Propylene Glycol, Cetearylalcohol, Citric Acid, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Sodium Sulfite, Dicetyl Phosphate, Ascorbic Acid, Parfum, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Disodium Edta, 2-Methylresorcinol, Sodium Metasilicate, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, 2-Methyl-5-Hydroxyethylaminophenol, 1-Naphthol

Razvijalec

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Bonding nega z AHA

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Propylene Glycol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Barve za lase – pomembne informacije in opozorila

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Clairol Professional colorstrong barva za lase 9/1 svetlo pepelnato blond