BROOKLYN SOAP COMPANY Bodywash Dark Vanilla, 300 ml

Praktično 2-v-1 čiščenje in nega za vsak dan

Novosti!

€ 3,99

(€ 13,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za kožo in lase
  • začimbno-topla dišava in pantenol
  • 2-v-1 čiščenje in nega

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

BROOKLYN SOAP COMPANY Bodywash Dark Vanilla, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 10,38
Opis

Bodywash Dark Vanilla znamke BROOKLYN SOAP COMPANY je gel za prhanje in šampon za nežno in temeljito čiščenje kože in las. Formula poskrbi za prijeten in negovan občutek kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Nega 2-v-1: Primeren za praktično čiščenje kože in las.
  • Negovalna formula: Vsebuje pantenol in vitamin E za prijeten občutek na koži.
  • Temeljito čiščenje: Nežno in temeljito očisti kožo in lase.
  • Začimbno-topel vonj: Ponuja dolgotrajno dišavno izkušnjo z notami mandarine, vrtnice, kašmirja, burbonske vanilje in jantarja.

Št. izd.: MUE-200001878
Vsebina: 300 ml
EAN: 4260380015421
Št.-Proizvajalca: 200001878
Blagovne znamke: BROOKLYN SOAP COMPANY
Uporaba: Izdelek enakomerno porazdelite po telesu in laseh. Nato temeljito sperite z vodo.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Brooklyn Soap GmbH, Paulinenallee 32, 20259, Hamburg, Nemčija, bklynsoap.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BROOKLYN SOAP COMPANY Bodywash Dark Vanilla

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder