BARFUSS Maslo za stopala s karitejevim maslom in olivnim oljem, 200 ml

Bogata nega za obremenjena stopala

Novosti!

€ 3,49

(€ 17,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za zelo suho kožo
  • s karitejevim maslom in oljčnim oljem
  • bogata nega v obliki masla za stopala

Pogosto naročeno skupaj z BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g

BARFUSS Maslo za stopala s karitejevim maslom in olivnim oljem, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / l)
BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Skupna cena: € 5,98
Opis

Maslo za stopala s karitejevim maslom in oljčnim oljem znamke BARFUSS je balzam za stopala, posebej razvit za zelo suho kožo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za zelo suho kožo: Posebej prilagojeno potrebam zelo suhe kože.
  • S karitejevim maslom: Vsebuje bogato karitejevo maslo za nego stopal.
  • Z oljčnim oljem: Formulacija je dodatno obogatena z oljčnim oljem.

Št. izd.: MUE-110080000262
Vsebina: 200 ml
EAN: 2200312165628
Št.-Proizvajalca: 110080000262
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: normalna koža, suha koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Duesberg medical GmbH, Thüringer Straße 20, 46286, Dorsten, Nemčija, www.duesberg-medical.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Maslo za stopala s karitejevim maslom in olivnim oljem