AVEO Wax Stick Glossy, 30 g

Zanesljiva fiksacija in učinkovito oblikovanje kratkih las

€ 2,92 € 3,29 -11%

(€ 97,33 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za suhe lase in kratke otroške laske
  • preprosta in hitra uporaba
  • fiksira štrleče laske

Pogosto naročeno skupaj z AVEO Professional šampon Pure Hydration, 250 ml

AVEO Wax Stick Glossy, 30 g € 2,92 (€ 97,33 / kg)
AVEO Professional šampon Pure Hydration, 250 ml € 1,74 (€ 6,96 / l)
Skupna cena: € 4,66
Opis

Vosek za lase v stiku Wax Stick Glossy znamke AVEO omogoča preprosto in hitro utrjevanje pričeske. Pomaga ukrotiti štrleče in drobne lase.

Vse prednosti na kratko:

  • hitro utrjevanje: omogoča preprosto in hitro fiksiranje las.
  • ukroti drobne lase: pomaga učinkovito ukrotiti fine, kratke lase.
  • ciljna obstojnost: zanesljivo fiksira štrleče lase.

Navodilo za uporabo: S stikom varčno potegnite po suhih laseh, da utrdite štrleče lase.


Št. izd.: MUE-100249
Vsebina: 30 g
EAN: 4053776009957
Št.-Proizvajalca: 100249
Blagovne znamke: AVEO
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek AVEO Wax Stick Glossy