Wartner Metoda zamrzovanja proti bradavicam & plantarnim bradavicam, 50 ml

Učinkovito zamrzovanje za hitro odstranjevanje

Novosti!

€ 20,99

(€ 419,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za odstranjevanje običajnih in plantarnih bradavic
  • s preizkušeno tehnologijo zamrzovanja
  • običajno zadostuje 1 uporaba

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml

Wartner Metoda zamrzovanja proti bradavicam & plantarnim bradavicam, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / l)
Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Skupna cena: € 24,08
Opis

Metoda zamrzovanja proti bradavicam & plantarnim bradavicam znamke Wartner je namenjena ciljnemu odstranjevanju običajnih in plantarnih bradavic. Medicinski pripomoček temelji na uveljavljeni tehniki zamrzovanja, kakršno uporabljajo tudi zdravniki.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Učinkovito odstranjevanje: Namenjeno ciljnemu odstranjevanju običajnih in plantarnih bradavic.
  • Preverjena tehnika: Temelji na tehniki zamrzovanja, ki jo uporabljajo tudi zdravniki.
  • Hitra uporaba: Bradavico ali plantarno bradavico običajno zamrzne že z eno uporabo.
  • Samostojen odstop: Bradavica praviloma odpade v 10-14 dneh, medtem ko se pod njo oblikuje nova koža.

Št. izd.: MUE-5000001464
Vsebina: 50 ml
EAN: 9005441083583
Št.-Proizvajalca: 5000001464
Blagovne znamke: Wartner
Medicinski Izdelek: Ta izdelek je medicinski pripomoček. Prosimo, upoštevajte navodila za uporabo in informacije na embalaži. Po potrebi se posvetujte z ustrezno usposobljeno strokovno osebo (npr. zdravnikom ali farmacevtom).
Sestava

dimetil eter, propan

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wartner Metoda zamrzovanja proti bradavicam & plantarnim bradavicam

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder