Viss Kuhinja Ultra razmaščevalec, 750 ml

Zanesljivo čiščenje in sijaj vaših kuhinjskih površin

Novosti!

€ 2,79

(€ 3,72 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 750 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za površine v stiku z živili
  • formula s tehnologijo Cleanboost
  • učinkovito odstranjuje maščobo in umazanijo

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Beckmann Odstranjevalec madežev - maščobe in omake, 50 ml

Viss Kuhinja Ultra razmaščevalec, 750 ml € 2,79 (€ 3,72 / l)
Dr. Beckmann Odstranjevalec madežev - maščobe in omake, 50 ml € 1,89 (€ 37,80 / l)
Skupna cena: € 4,68
Opis

Kuhinja Ultra razmaščevalec znamke Viss je čistilo za kuhinjo za vsakodnevno čiščenje kuhinjskih površin, kot so delovni pult, štedilnik in pomivalno korito. Njegova formula odstrani maščobo, trdovratne mastne obloge in umazanijo ter pusti čiste in sijoče površine.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Močno delovanje: Zahvaljujoč tehnologiji Cleanboost odstrani maščobo, trdovratne mastne obloge in umazanijo.
  • Vsestranska uporaba: Primerno tudi za površine, ki prihajajo v stik z živili.
  • Preprosta uporaba: Razpršilna plastenka omogoča ciljno nanašanje.

Št. izd.: MUE-U231451
Vsebina: 750 ml
EAN: 8720182314505
Št.-Proizvajalca: U231451
Blagovne znamke: Viss
Sestava

< 5 % neionske površinsko aktivne snovi, dišave, fenoksietanol

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.

Previdnostni stavki:

  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Deutschland GmbH, Neue Burg 1, 20457, Hamburg, Nemčija, www.unilever.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viss Kuhinja Ultra razmaščevalec