Viss Kopalnica & prha Citrus Anti-Kalk, 750 ml

Zanesljivo čiščenje in sijoč lesk v kopalnici

Novosti!

€ 2,79

(€ 3,72 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 750 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za prho, ploščice in armature
  • s svežim citrusnim vonjem
  • učinkovito odstranjuje vodni kamen in umazanijo

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Beckmann Intenzivna čistilna pena za WC, 300 g

Viss Kopalnica & prha Citrus Anti-Kalk, 750 ml € 2,79 (€ 3,72 / l)
Dr. Beckmann Intenzivna čistilna pena za WC, 300 g € 3,79 (€ 12,63 / kg)
Skupna cena: € 6,58
Opis

Kopalnica & prha Citrus Anti-Kalk znamke Viss zanesljivo odstrani vodni kamen in umazanijo s površin ter poskrbi za sijočo čistočo v kopalnici.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranska uporaba: Idealno za prho, ploščice in armature.
  • Učinkovita formula: Temeljito odstrani vodni kamen, umazanijo in ostanke mila.
  • Tehnologija Cleanboost: Ciljno odstranjuje obloge vodnega kamna in vodne madeže.
  • Sijoč videz: Očiščenim površinam podari lep sijaj.
  • Svež vonj: Pusti prijeten citrusni vonj.

Št. izd.: MUE-T230255
Vsebina: 750 ml
EAN: 8720182302526
Št.-Proizvajalca: T230255
Blagovne znamke: Viss
Sestava

< 5 % neionske površinsko aktivne snovi, dišave, natrijev benzoat

Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Deutschland GmbH, Neue Burg 1, 20457, Hamburg, Nemčija, www.unilever.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viss Kopalnica & prha Citrus Anti-Kalk

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder