Victoria's Secret VICTORIA´S SECRET Love Spell losjon za telo, 236 ml

Negovalni losjon za telo s cvetlično-sadnimi notami

Novosti!

€ 21,99

(€ 93,18 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 236 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • cvetlično-sadna dišavna nota
  • dolgotrajna dišava

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Victoria's Secret VICTORIA´S SECRET Love Spell losjon za telo, 236 ml € 21,99 (€ 93,18 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 25,18
Opis

VICTORIA´S SECRET Love Spell losjon za telo znamke Victoria's Secret neguje kožo in jo ovije v cvetlično-sadni vonj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Cvetlično-sadna nota: Združuje zgornje note rdečega jabolka in češnjevih cvetov z lilijo in breskvijo v srčni noti.
  • Čuten zaključek: Zaokrožena z osnovno noto mošusa in svetlega lesa.
  • Dolgotrajen vonj: Na koži pusti dolgotrajen dišavni učinek.

Št. izd.: MUE-LOVE-SPELL-236ML
Vsebina: 236 ml
EAN: 197575027447
Št.-Proizvajalca: LOVE SPELL 236ML
Blagovne znamke: Victoria's Secret
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.
Sestavine (INCI)

Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Parfum, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Dimethicone, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxyde, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Tocopherylacetat, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract, Hexamethylindanopyran, Linalool, Linalyl Acetate, Citrus Lemon Peel Oil, Pinene, Rose Ketone-3, Citral

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek VICTORIA´S SECRET Love Spell losjon za telo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder