Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Dewy Radiance, 200 ml

Svež in sijoč občutek na koži vsak dan

Novosti!

€ 9,09

(€ 45,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije
  • vlažilni učinek in sijoč videz kože

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Dewy Radiance, 200 ml € 9,09 (€ 45,45 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 12,28
Opis

Gluta-Hya Serum Burst Lotion Dewy Radiance znamke Vaseline je lahek losjon za telo za vsakodnevno uporabo. Kožo intenzivno vlaži ter poskrbi za svež in sijoč videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsakodnevna nega: Idealen za vsakodnevno uporabo.
  • Hitro vpijanje: Odlikuje ga lahka tekstura, ki se hitro vpije.
  • Intenzivna vlažilna nega: Kožo oskrbi z vlago in pusti prijetno prožen občutek.
  • Dewy-Glow učinek: Koži daje svež in sijoč videz.

Št. izd.: MUE-65226545
Vsebina: 200 ml
EAN: 8721317739330
Št.-Proizvajalca: 65226545
Blagovne znamke: Vaseline
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Dewy Radiance

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder