Vaseline Body Lotion Aloe Soothe, 400 ml

Negovalni losjon za telo za gladko kožo in vlaženje

Novosti!

€ 6,29

(€ 15,73 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z aloe formulo in vlažilnim učinkom
  • hitro se vpije za mehak občutek kože

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Vaseline Body Lotion Aloe Soothe, 400 ml € 6,29 (€ 15,73 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 9,48
Opis

Body Lotion Aloe Soothe znamke Vaseline je negovalni losjon za telo, ki kožo oskrbi z vlago in poskrbi za negovan občutek kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Osvežilna formula z aloe vero: Neguje kožo in jo naredi prijetno prožno.
  • Intenzivna vlažilna nega: Kožo zanesljivo oskrbi z vlago.
  • Lahka tekstura: Hitro se vpije in pusti pomirjen občutek kože.

Št. izd.: MUE-65495057
Vsebina: 400 ml
EAN: 8712561482318
Št.-Proizvajalca: 65495057
Blagovne znamke: Vaseline
Tip kože: suha koža
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Vaseline Body Lotion Aloe Soothe