Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Toilette, 50 ml

Poživljajoča cvetlična dišava za temperamenten nastop

Novosti!

€ 33,99

(€ 679,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • osvežujoče cvetlične dišavne note
  • praktičen razpršilnik s pumpico

Pogosto naročeno skupaj z LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Toilette, 50 ml € 33,99 (€ 679,80 / l)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,49 (€ 84,90 / l)
Skupna cena: € 42,48
Opis

Tommy Girl Eau de Toilette znamke Tommy Hilfiger je osvežujoča cvetlična toaletna voda z živahnim značajem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Sadno-sveža zgornja nota: Očara z jabolčnimi cvetovi, cvetovi črnega ribeza in kamelijo.
  • Cvetlična srčna nota: Združuje mandarino, pomarančo, zeleno meto, kovačnik, vijolico, jasmin, Dakota lilijo in Cherokee vrtnico.
  • Topla osnovna nota: Zaokrožena z lesnimi notami listov magnolije, sandalovega lesa, cedrovega lesa in divje rese.
  • Preprost nanos: Praktični razpršilnik omogoča fino dozirano pršenje.

Št. izd.: MUE-DAB5021610
Vsebina: 50 ml
EAN: 7640496670122
Št.-Proizvajalca: DAB5021610
Blagovne znamke: Tommy Hilfiger
Pravne informacije
Proizvajalec: NOBILIS Group GmbH, Rheingaustraße 32, 65201, Wiesbaden, Nemčija, www.nobilis-group.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tommy Girl Eau de Toilette

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder