Tommy Hilfiger Tommy Eau de Toilette, 50 ml

Sveža in karakterna dišava z dolgotrajno prisotnostjo

Novosti!

€ 33,99

(€ 679,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • sadne, trpke in lesne note
  • fina razpršitev z razpršilnikom s pumpico

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Tommy Hilfiger Tommy Eau de Toilette, 50 ml € 33,99 (€ 679,80 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 58,48
Opis

Tommy Eau de Toilette znamke Tommy Hilfiger je sveža, značilna moška dišava. Kompozicija združuje sadne, trpke in lesne note za dolgotrajno prisotnost.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Raznolike dišavne note: Združuje grenivko, meto, brusnico, divja zelišča in trave.
  • Lesna osnovna nota: Nudi značilno dišavno izkušnjo s sadnimi in trpkimi poudarki.
  • Dolgotrajna prisotnost: Nudi dolgotrajen učinek za moške.
  • Fina razpršitev: Razpršilnik omogoča enakomeren nanos.

Št. izd.: MUE-DAB5011610
Vsebina: 50 ml
EAN: 7640496670153
Št.-Proizvajalca: DAB5011610
Blagovne znamke: Tommy Hilfiger
Pravne informacije
Proizvajalec: NOBILIS Group GmbH, Rheingaustraße 32, 65201, Wiesbaden, Nemčija, www.nobilis-group.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tommy Eau de Toilette