Terra Naturi VOLUMEN šampon, 200 ml

Nežno čiščenje za več polnosti in oprijemljivosti

Novosti!

€ 2,29

(€ 11,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za tanke in oslabljene lase
  • nežno in temeljito čiščenje
  • za več polnosti in oprijemljivosti

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Terra Naturi VOLUMEN šampon, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 16,28
Opis

VOLUMEN šampon znamke Terra Naturi nežno čisti tanke in oslabljene lase ter poskrbi za negovan videz. Formula daje lasem več polnosti in oprijemljivosti ter tako olajša nadaljnje oblikovanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za tanke lase: Prilagojen potrebam tankih in oslabelih las.
  • Več polnosti & oprijemljivosti: Daje občutek polnosti, več oprijemljivosti in olajša oblikovanje.
  • Lahka nega: Pusti mehak občutek na laseh, ne da bi jih obtežila.
  • Izbrane sestavine: Formula z bio izvlečkom grenivke in bio izvlečkom mete, popolnoma brez silikonov.
  • Veganska formula: Z vegansko sestavo.

Št. izd.: MUE-600-90-0010NEU
Vsebina: 200 ml
EAN: 2200308938878
Št.-Proizvajalca: 600-90-0010NEU
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip las: tanki lasje, vsi tipi las
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Nemčija, www.dreibio.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi VOLUMEN šampon