Terra Naturi HYDRO & REPAIR balzam, 200 ml

Lahek občutek na laseh in lažje razčesavanje po umivanju

Novosti!

€ 2,29

(€ 11,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in obremenjene lase
  • z bio izvlečkom kokosa in bio aloe vero
  • formula brez silikonov

Pogosto naročeno skupaj z ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR balzam, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / l)
ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml € 2,79 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 5,08
Opis

Nail Hardener nega za nohte znamke Terra Naturi je utrjevalec za nohte, ki podpira naravne nohte in njihov negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Podpora nohtom: Podpira naravne nohte pri negi.
  • Negovalni učinek: Pomaga ohranjati negovan videz naravnih nohtov.
  • Negovan videz: Poskrbi za bolj negovan videz nohtov.

Št. izd.: MUE-600-90-0007-NEU
Vsebina: 200 ml
EAN: 4053776027166
Št.-Proizvajalca: 600-90-0007 NEU
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip las: vsi tipi las, poškodovani lasje, suhi lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Amorphophallus Konjac Root Extract, Fructooligosaccharides, Citric Acid, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Potassium Lactate, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Nemčija, www.dreibio.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi HYDRO & REPAIR balzam

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder