Terra Naturi VITAL učvrstitveni intenzivni serum, 30 ml

Intenzivno vlaženje in učvrstitvena nega obraza

Novosti!

€ 4,99

(€ 166,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za zahtevno in zrelo kožo
  • za žametno mehak in gladek občutek na koži
  • z bio granatnim jabolkom in hialuronsko kislino

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi Q10 gladilna dnevna krema, 50 ml

Terra Naturi VITAL učvrstitveni intenzivni serum, 30 ml € 4,99 (€ 166,33 / l)
Terra Naturi Q10 gladilna dnevna krema, 50 ml € 2,29 (€ 45,80 / l)
Skupna cena: € 7,28
Opis

VITAL učvrstitveni intenzivni serum znamke Terra Naturi je serum za obraz za zahtevno in zrelo kožo, ki jo intenzivno vlaži in ji daje bolj čvrst videz. Poskrbi za žametno mehak in gladek občutek na koži ter pomaga preprečevati izsušitev.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za zrelo kožo: Posebej prilagojen potrebam zahtevne kože.
  • Intenzivno vlaženje: Formula z bio granatnim jabolkom, rastlinskim glicerinom in dvojno hialuronsko kislino veže vlago ter daje koži polnejši videz.
  • Dragocena nega: Kombinacija lipidov iz bio sončničnega olja, bio mandljevega olja in bio arganovega olja neguje kožo z esencialnimi maščobnimi kislinami.
  • Negovalna formula: Podpira naravno ravnovesje kože in njeno zaščitno bariero.
  • Bolj gladek občutek na koži: Pomaga zmanjšati občutek suhosti in zategovanja.

Št. izd.: MUE-490693
Vsebina: 30 ml
EAN: 4046104004663
Št.-Proizvajalca: 490693
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip kože: za vsak tip kože, zrela koža
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Betaine, Coco Caprylate/Caprate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Vegetable Protein, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Cetearylalcohol, Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Anisate, Parfum, Sodium Citrate, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2]

  1. sestavine iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi VITAL učvrstitveni intenzivni serum