Terra Naturi NIGHT RECOVERY Serum, 30 ml

Intenzivno vlaženje in regeneracija čez noč

Novosti!

€ 5,92 € 6,59 -10%

(€ 197,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjeno kožo
  • z izvlečkom čerimoje in hialuronsko kislino
  • podpira nego kože čez noč

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi Q10 gladilna dnevna krema, 50 ml

Terra Naturi NIGHT RECOVERY Serum, 30 ml € 5,92 (€ 197,33 / l)
Terra Naturi Q10 gladilna dnevna krema, 50 ml € 2,01 (€ 40,20 / l)
Skupna cena: € 7,93
Opis

NIGHT RECOVERY serum znamke Terra Naturi je serum za obraz, ki ponoči neguje obremenjeno kožo in podpira njen negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nočna nega: Podpira nego kože čez noč za spočit videz kože zjutraj.
  • Izvleček čerimoje: Ima uravnotežujoče lastnosti in pomaga pomiriti obremenjeno kožo.
  • Vlažilni učinek: Formula s hialuronsko kislino pomaga ohranjati vlago v koži.

Navodilo za uporabo: Serum kot del večerne negovalne rutine pred spanjem nanesite na kožo.


Št. izd.: MUE-490664
Vsebina: 30 ml
EAN: 4046104004519
Št.-Proizvajalca: 490664
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Betaine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Annona Cherimola Fruit Extract, Lavandula Oil/Extract[2], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hyaluronate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Anisate, Sclerotium Gum, Phenylpropanol, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Dehydroacetate, Linalool[2], Beta-Caryophyllene[2], Linalyl Acetate[2]

  1. sestavine iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi NIGHT RECOVERY Serum