SWISS-O-PAR Styling gel Kokos, 150 ml

Zanesljivo oblikovanje in močna obstojnost za ustvarjalne pričeske

Novosti!

€ 3,79

(€ 25,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • eksotičen vonj kokosa in močna obstojnost
  • veganska formula in preprosto razčesavanje

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

SWISS-O-PAR Styling gel Kokos, 150 ml € 3,79 (€ 25,27 / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 12,99 (€ 86,60 / l)
Skupna cena: € 16,78
Opis

Styling gel Kokos znamke SWISS-O-PAR je gel za lase za vse tipe las, ki nudi ekstra močno utrjevanje za kreativne pričeske in se zlahka razporedi po laseh.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Močno utrjevanje: Nudi dolgotrajno utrjevanje za različne pričeske.
  • Veganska formula: Z izvlečkom kokosa, posebnim UV-filtrom in eksotičnim vonjem kokosa.
  • Preprosta uporaba: Hitro se suši in se brez težav izčeše brez ostankov.

Št. izd.: MUE-6450
Vsebina: 150 ml
EAN: 4104260064508
Št.-Proizvajalca: 6450
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Styling gel Kokos