SWISS-O-PAR Nega las Silver, 150 ml

Optična nevtralizacija rumenih odtenkov in lažje razčesavanje

Novosti!

€ 3,99

(€ 26,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za posvetljene in sive lase
  • optično nevtralizira rumene tone
  • vsebuje vijolične pigmente

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

SWISS-O-PAR Nega las Silver, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 19,78
Opis

Nega las Silver znamke SWISS-O-PAR je posebej prilagojena nega za posvetljene ali sive lase, ki poskrbi za negovan videz. Pomaga optično nevtralizirati in uravnovesiti neželene rumene tone.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za posvetljene in sive lase: Posebej prilagojena potrebam teh tipov las.
  • Nevtralizacija rumenih tonov: Optično uravnovesi neželene rumene tone.
  • Vijolični pigmenti: Vsebuje posebne pigmente za korekcijo odtenka.
  • Boljša razčesljivost: Olajša razčesavanje in daje lasem prijetno mehak občutek.

Št. izd.: MUE-7486
Vsebina: 150 ml
EAN: 4104260074866
Št.-Proizvajalca: 7486
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: barvani lasje
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Nega las Silver