Stay Well Vitamin C+B3 Serum, 50 ml

Nega obraza za enakomernejši ten zjutraj in zvečer

Novosti!

€ 19,99

(€ 399,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z vitaminom C in niacinamidom
  • za enakomernejši videz tena in lahka tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier Moisturiser, 50 ml

Stay Well Vitamin C+B3 Serum, 50 ml € 19,99 (€ 399,80 / l)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier Moisturiser, 50 ml € 12,19 (€ 243,80 / l)
Skupna cena: € 32,18
Opis

Vitamin C+B3 Serum znamke Stay Well je serum za obraz za vse tipe kože, ki podpira enakomeren videz tena. Primeren je za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Enakomeren ten: Podpira enakomeren videz tena.
  • Kompleks učinkovin: Formula z vitaminom C (askorbinsko kislino), niacinamidom (vitamin B3), pantenolom in alantoinom.
  • Sadni izvlečki: Vsebuje izvlečke rakitovca, acerole in papaje.
  • Prijetna uporaba: Ima lahko teksturo in se zlahka vpije v kožo.
  • Veganska formula: Odlikuje jo veganska sestava.

Navodilo za uporabo: Nanesite po čiščenju obraza in pred kremo. Pri jutranji uporabi nato nanesite zaščito pred soncem.


Št. izd.: MUE-12713
Vsebina: 50 ml
EAN: 4745090047608
Št.-Proizvajalca: 12713
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vitamin C+B3 Serum