Bugatti signature intense for him parfumska voda, 100 ml

Izrazita dišavna kompozicija s citrusno-začimbno svežino

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • začimbno-moška dišavna smer
  • veganska formulacija in razpršilnik s črpalko

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Bugatti signature intense for him parfumska voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

signature intense for him parfumska voda znamke Bugatti je moška dišava z začimbno-moškim značajem. Kompozicija združuje citrusno-začimbno svežino z mehko in čutno globino.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Začimbno-moška dišavna smer: Združuje citrusno-začimbno svežino v zgornji noti s prefinjenim usnjem, korenino perunike in začimbami v srčni noti.
  • Dolgotrajna osnovna nota: Zaokrožena z jantarjem, vetiverjem, mošusom, tonko in vaniljo.
  • Veganska formula: Formula ne vsebuje sestavin živalskega izvora.
  • Praktičen razpršilnik s pumpico: Omogoča ciljni in preprost nanos dišave.

Št. izd.: MUE-40213
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395402135
Št.-Proizvajalca: 40213
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti signature intense for him parfumska voda