Stay Well Vegan Tea Tree Toner, 210 ml

Nežna priprava na nego in uravnoteženje kože po čiščenju

Novosti!

€ 14,99

(€ 71,38 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 210 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno čiščenje obraza
  • z izvlečkom čajevca in bambusovo vodo
  • veganska formula z uravnoteženo pH-vrednostjo

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Vegan Tea Tree Toner, 210 ml € 14,99 (€ 71,38 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 19,48
Opis

Vegan Tea Tree Toner znamke Stay Well je tonik za obraz, ki po čiščenju pomaga podpirati uravnoteženo stanje kože. Njegova formula podpira ravnovesje kože in jo pripravi na nadaljnjo nego.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula, usmerjena v pH: Podpira pH-vrednost kože v območju od 5,0 do 6,0.
  • Rastlinska nega: Vsebuje izvleček čajevca, olje listov čajevca, bambusovo vodo ter izvlečke rožmarina, sivke in kamilice.
  • Prijetna uporaba: Odlikuje ga lahka, tekoča tekstura za negovan občutek kože.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju obraza nanesite z vatirano blazinico ali nežno vtapkajte v kožo.


Št. izd.: MUE-12472
Vsebina: 210 ml
EAN: 4745090045789
Št.-Proizvajalca: 12472
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vegan Tea Tree Toner

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder