Stay Well Vegan Collagen Eye Cream, 40 ml

Nežna nega za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer

Novosti!

€ 19,99

(€ 499,75 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo okoli oči
  • z bakuchiolom in peptidnim kompleksom
  • veganska formula brez testiranja na živalih

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Vegan Collagen Eye Cream, 40 ml € 19,99 (€ 499,75 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 24,48
Opis

Vegan Collagen Eye Cream znamke Stay Well je krema za predel okoli oči, namenjena občutljivi koži okoli oči in vsakodnevni negi zjutraj ter zvečer.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za predel okoli oči: Posebej primerna za občutljivo kožo okoli oči.
  • Rastlinska alternativa: Formula z bakuchiolom kot rastlinsko alternativo retinolu.
  • Peptidni kompleks: Vsebuje kompleks petih različnih peptidov ter pšenične aminokisline in Natto Gum.
  • Živalim prijazna formula: Odlikuje jo veganska sestava, ki ni testirana na živalih.
  • Za uporabnike kontaktnih leč: Primerna tudi za osebe, ki nosijo kontaktne leče.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju nanesite ustrezno količino na konico prsta in jo nežno vtapkajte v kožo okoli oči, dokler se popolnoma ne vpije.


Št. izd.: MUE-11850
Vsebina: 40 ml
EAN: 4745090047585
Št.-Proizvajalca: 11850
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Nanesite majhno količino kreme na čisto, suho kožo na področje okrog oči in nežno vmasirajte.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vegan Collagen Eye Cream