Stay Well Triple Hyaluronic Acid Toner, 210 ml

Uravnotežen pH in nega po čiščenju

Novosti!

€ 16,99

(€ 80,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 210 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno nego obraza
  • s trojno hialuronsko kislino in pantenolom
  • veganska sestava

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Toner, 210 ml € 16,99 (€ 80,90 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 21,48
Opis

Triple Hyaluronic Acid Toner znamke Stay Well je tonik za vsakodnevno nego obraza zjutraj in zvečer. Uporablja se po čiščenju, da pomaga uravnovesiti pH-vrednost kože na 5,5.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Uravnavanje pH-vrednosti: Po čiščenju pomaga uravnovesiti pH-vrednost kože na 5,5.
  • Trojna hialuronska kislina: Formula s trojno hialuronsko kislino, pantenolom in izvlečkom bombaževih semen.
  • Veganska formula: Odlikuje jo veganska sestava.

Navodilo za uporabo: Tonik nanesite po čiščenju in pred uporabo serumov ali krem.


Št. izd.: MUE-12484
Vsebina: 210 ml
EAN: 4745090047547
Št.-Proizvajalca: 12484
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Triple Hyaluronic Acid Toner

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder