Stay Well Triple Hyaluronic Acid Serum, 50 ml

Intenzivna nega obraza za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer

Novosti!

€ 19,99

(€ 399,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za mešano in suho kožo
  • trojna hialuronska kislina
  • veganska sestava

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Serum, 50 ml € 19,99 (€ 399,80 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 24,48
Opis

Triple Hyaluronic Acid Serum znamke Stay Well je serum za obraz, posebej prilagojen potrebam mešane in suhe kože. Primeren je za vse spole in ga lahko zlahka vključite v vsakodnevno nego obraza zjutraj in zvečer.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Trojna hialuronska kislina: V eni formuli združuje tri različne vrste hialuronske kisline.
  • Za mešano in suho kožo: Zagotavlja ciljno nego za ta tipa kože.
  • Veganska formula: Izdelana z vegansko sestavo.
  • Za vsak dan: Brez težav ga lahko uporabljate zjutraj in zvečer.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju obraza in pred nanosom kreme nežno vmasirajte v kožo.


Št. izd.: MUE-12711
Vsebina: 50 ml
EAN: 4745090047554
Št.-Proizvajalca: 12711
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Triple Hyaluronic Acid Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder