Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cream, 50 ml

Lahka nega obraza za vsakodnevno jutranjo in večerno rutino

Novosti!

€ 19,99

(€ 399,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer
  • lahka vodna gel-kremna tekstura
  • trojna hialuronska kislina in veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cream, 50 ml € 19,99 (€ 399,80 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

Triple Hyaluronic Acid Cream znamke Stay Well je 24-urna nega obraza za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer. Njena lahka, vodnata gel-kremna tekstura se hitro vpije in na koži ne pušča lepljivega občutka.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Trojna hialuronska kislina: Združuje tri različne vrste hialuronske kisline.
  • Negovalna olja: Formula z avokadovim oljem in oljem sončničnih semen.
  • Lahka tekstura: Zlahka se razporedi po koži in se hitro vpije.
  • Veganska formula: Odlikuje jo veganska sestava.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju ter uporabi tonika ali seruma nežno nanesite na kožo.


Št. izd.: MUE-11849
Vsebina: 50 ml
EAN: 4745090047561
Št.-Proizvajalca: 11849
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite na čisto, suho kožo in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sorbitan Olivate, Zea Mays Starch, Tromethamine, Mannitol, Microcrystalline Cellulose, Carbomer, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Parfum, Sodium Hyaluronate, Disodium Edta, Tocopherylacetat, CI 77007, Hydrogenated Lecithin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Xylit, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Glucose, Sodium Acetylated Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cream