Stay Well Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen, 150 ml

Nežno čiščenje obraza za negovan občutek na koži

Novosti!

€ 7,99

(€ 53,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • kremasta penasta tekstura
  • formula z veganskim kolagenom

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen, 150 ml € 7,99 (€ 53,27 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen znamke Stay Well je čistilna pena za vsakodnevno čiščenje obraza vseh tipov kože, ki obraz nežno očisti in poskrbi za negovan videz.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primerna za vsakodnevno čiščenje obraza žensk in moških.
  • Kremasta penasta tekstura: Prijetno se razporedi po koži in zlahka spere.
  • Negovalna formula: Z veganskim kolagenom, izvlečkom medu, cvetno vodo kamilice in cvetno vodo sivke.
  • Rastlinski izvlečki: Vsebuje tudi izvlečke boreča, plavice in muškatne kadulje.

Št. izd.: MUE-STA0132
Vsebina: 150 ml
EAN: 4745091443904
Št.-Proizvajalca: STA0132
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Nourishing Cleansing Foam Vegan Collagen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder