Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating, 22 g

Osvežujoča nega obraza in preprosta uporaba

Novosti!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 22 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z izvlečkom kumare
  • veganska sheet maska z esenco

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 3,28
Opis

Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating znamke Stay Well je veganska maska iz tkanine za obraz, primerna za vse tipe kože. Prepojena je z esenco in poskrbi za osvežen občutek na koži.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Zagotavlja primerno nego obraza za vsak tip kože.
  • Dragoceni izvlečki: Vsebuje izvleček plodov kumare, izvleček kamilice in Centella Asiatica.
  • Veganska formula: Popolnoma brez sestavin živalskega izvora.
  • Prepojena z esenco: Med uporabo intenzivno neguje obraz.

Navodilo za uporabo: Masko pustite delovati 10 do 20 minut. Po odstranitvi preostalo esenco nežno vmasirajte v kožo.


Št. izd.: MUE-STA0104
Vsebina: 22 g
EAN: 4745090043822
Št.-Proizvajalca: STA0104
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Classic sheet mask - CUCUMBER Hydrating

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder