Splend'Or Balzam za lase Pure Action, 300 ml

Balzam za lase s kumaro in kaolinom

€ 1,69

(€ 5,63 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za mastne lase
  • s koprivo in žajbljem
  • veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Splend'Or Balzam za lase Pure Action, 300 ml € 1,69 (€ 5,63 / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 15,68
Opis

Balzam Pure Action je odlična izbira za mastne lase, saj njegova veganska formula popolno odgovarja potrebam mastnih las. Izvleček kumare, kaolin, žajbelj in kopriva intenzivno negujejo ter podpirajo občutek lahkotnih in zdravih las.

Št. izd.: XEC-MIR-178020
Vsebina: 300 ml
EAN: 8003510037285
Št.-Proizvajalca: 178020
Blagovne znamke: Splend'Or
Tip las: mastni lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract, Caolin Clay, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Cetrimoniumchlorid, Beheneth-25, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Triethylene Glycol, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Citric Acid, Parfum, Hexamethylindanopyran, Terpineol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140, CI 42051

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Mirato S.p.a., Strada Provinciale Est Sesia SNC, 28064, Landiona (NO), Italija, filippo.donati@mirato.it, www.clinians.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Splend'Or Balzam za lase Pure Action

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder