Splend'Or Balzam v spreju Soft Touch, 200 ml

Negovalni sprej brez izpiranja s kokosovim oljem

€ 2,69

(€ 13,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • veganska formula
  • izpiranje ni potrebno

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Splend'Or Balzam v spreju Soft Touch, 200 ml € 2,69 (€ 13,45 / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 16,68
Opis

Balzam v spreju Soft Touch znamke Splend'Or je balzam za lase brez izpiranja za vse tipe las. Njegova veganska formula je obogatena s kokosovim oljem in izvlečkom bombaža, ki lase nežno neguje. Izpiranje po uporabi ni potrebno.

Št. izd.: XEC-MIR-178310
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003510037353
Št.-Proizvajalca: 178310
Blagovne znamke: Splend'Or
Tip las: vsi tipi las
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: Vmasirajte v z brisačo osušene ali suhe lase. Ne izpirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Beheneth-25, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Xanthan Gum, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Vanillin, Citrus Aurantium Peel Oil, Cinnamal, Limonene, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Pravne informacije
Proizvajalec: Mirato S.p.a., Strada Provinciale Est Sesia SNC, 28064, Landiona (NO), Italija, filippo.donati@mirato.it, www.clinians.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Splend'Or Balzam v spreju Soft Touch

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder