SOS Odstranjevalec trnastih bradavic, 10 ml

Ciljna uporaba za mehčanje trde kože in lažje odstranjevanje

Novosti!

€ 7,99

(€ 799,00 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za trnaste bradavice in od 6. leta
  • z mlečno in salicilno kislino
  • nežno odstranjevanje in mehčanje poroženele kože

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml

SOS Odstranjevalec trnastih bradavic, 10 ml € 7,99 (€ 799,00 / l)
Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Skupna cena: € 11,08
Opis

Odstranjevalec Dronwarzen-Ex znamke SOS je medicinski pripomoček za ciljno zdravljenje in odstranjevanje plantarnih bradavic pri odraslih in otrocih od 6. leta starosti. Raztopina nežno mehča poroženelo kožo in lahko hkrati omeji širjenje okužbe.

Vse prednosti na kratko:

  • Ciljna uporaba: raztopina je posebej primerna za nežno odstranjevanje plantarnih bradavic.
  • Učinkovita kombinacija: vsebuje kombinacijo mlečne in salicilne kisline, ki mehča poroženelo kožo.
  • Za vso družino: medicinski pripomoček s klinično potrjeno učinkovitostjo je primeren za odrasle in otroke od 6. leta starosti.

Št. izd.: MUE-53728
Vsebina: 10 ml
EAN: 4036581532650
Št.-Proizvajalca: 53728
Blagovne znamke: SOS
Medicinski Izdelek: Ta izdelek je medicinski pripomoček. Prosimo, upoštevajte navodila za uporabo in informacije na embalaži. Po potrebi se posvetujte z ustrezno usposobljeno strokovno osebo (npr. zdravnikom ali farmacevtom).
Sestava

mlečna kislina, salicilna kislina

Pravne informacije
Proizvajalec: Districon GmbH, Bessie-Coleman-Straße 13, 60549, Frankfurt, Nemčija, kontakt@districon.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SOS Odstranjevalec trnastih bradavic