SOS Odstranjevalec kurjih očes, 10 ml

Ciljna uporaba pri kurjih očesih in trdi koži

Novosti!

€ 5,49

(€ 549,00 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za odrasle in otroke od 6. leta
  • salicilna in mlečna kislina
  • mehča čezmerno poroženelo kožo

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml

SOS Odstranjevalec kurjih očes, 10 ml € 5,49 (€ 549,00 / l)
Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Skupna cena: € 8,58
Opis

Hühner-Augen-Ex znamke SOS je specializirana raztopina za nego kurjih očes in poroženele kože. Formula je primerna za odrasle in otroke od 6. leta starosti.

Vse prednosti na kratko:

  • Učinkovita formula: vsebuje preverjeno kombinacijo učinkovin salicilne in mlečne kisline.
  • Ciljno delovanje: zanesljivo mehča odvečno poroženelo kožo.
  • Hitra uporaba: hitro se posuši in na koži ustvari zaščitni film.
  • Preprosto odstranjevanje: olajša odstranjevanje po 3–5 dneh.
  • Izdatna uporaba: zadostuje za številne uporabe.

Št. izd.: MUE-53091
Vsebina: 10 ml
EAN: 4036581530915
Št.-Proizvajalca: 53091
Blagovne znamke: SOS
Pravne informacije
Proizvajalec: Districon GmbH, Bessie-Coleman-Straße 13, 60549, Frankfurt, Nemčija, kontakt@districon.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SOS Odstranjevalec kurjih očes