SOS Dezinfekcijski gel, 50 ml

Higiensko čiščenje rok brez vode in mila

Novosti!

€ 2,49

(€ 49,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za na pot in vsakdan
  • osvežujoč citrusni vonj
  • vlažilni učinek proti izsušitvi

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

SOS Dezinfekcijski gel, 50 ml € 2,49 (€ 49,80 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 8,88
Opis

Razkužilni gel znamke SOS omogoča temeljito čiščenje rok brez vode in mila. Idealen je za na pot in vsakodnevno uporabo ter na koži pušča občutek čistosti.

Vse prednosti na kratko:

  • Brez vode in mila: praktično čiščenje rok za na pot in vsak dan.
  • Celovito delovanje: odstrani 99,99 % bakterij, glivic in določenih virusov.
  • Negovalna formula: z 80 vol. % etanola, vlažilnimi lastnostmi in osvežujočim citrusnim vonjem, ki pomaga preprečevati izsuševanje kože.

Št. izd.: MUE-53465
Vsebina: 50 ml
EAN: 4036581534654
Št.-Proizvajalca: 53465
Blagovne znamke: SOS
Biocide uporabljate varno. Pred uporabo vedno preberite etiketo in informacije o proizvodu.
Koncentracija aktivne sestavine
Koncentracija aktivne sestavine na 100 g
etanol 74 g
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: Nevarno

Stavki o nevarnosti:

  • P101 - Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda.
  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P210 - Hraniti ločeno od vročine, vročih površin, isker, odprtega ognja in drugih virov vžiga. Kajenje prepovedano.
  • P233 - Hraniti v tesno zaprti posodi.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.
  • P501 - Vsebino/posodo odstranite po navedbah lokalnih/nacionalnih uredb/pravil.

Previdnostni stavki:

  • H225 - Lahko vnetljiva tekočina in hlapi.
Pravne informacije
Proizvajalec: Districon GmbH, Bessie-Coleman-Straße 13, 60549, Frankfurt, Nemčija, kontakt@districon.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SOS Dezinfekcijski gel