s.Oliver Men Eau de Toilette, 30 ml

Vonj s karakterjem

€ 11,39 € 11,99 -5%

(€ 379,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • lesna nota
  • harmonični mošus
  • sveža muškatna kadulja

Pogosto naročeno skupaj z s.Oliver So Pure Men Deospray, 150 ml

s.Oliver Men Eau de Toilette, 30 ml € 11,39 (€ 379,67 / l)
s.Oliver So Pure Men Deospray, 150 ml € 2,99 (€ 19,93 / l)
Skupna cena: € 14,38
Opis

Vonj, ki izžareva moškost. S svežino bazilike in rdečega popra, opojnim vonjem muškatne kadulje ter lesnimi notami jantarja in cedrovine ta dišavna kompozicija poudari vašo individualnost.

Št. izd.: MUE-821006
Vsebina: 30 ml
EAN: 4011700821778
Št.-Proizvajalca: 821006
Blagovne znamke: s.Oliver
Dišavne note: lesne
Zgornja nota (nota glave): bazilika, bergamotka, kardamom, rdeča paprika
Srednja nota (nota srca): muškatna kadulja, cedrovina
Spodnja nota (osnovna nota): ambra, sandalovina, beli mošus
Sestavine (INCI)

Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Hydroxy Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Cumarin, Geraniol

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: MÄURER & WIRTZ GmbH & Co. KG, Zweifaller Straße 120, 52224, Stolberg, Nemčija, www.m-w.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek s.Oliver Men Eau de Toilette

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.