Skinable Soft Peeling Cleanser, 150 ml

Globinsko čiščenje por za bolj gladek videz kože

Novosti!

€ 4,99

(€ 33,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suho in pusto kožo
  • nežno čiščenje brez piling delcev
  • s PHA, AHA, probiotiki in glicerinom

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Soft Peeling Cleanser, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 9,48
Opis

Soft Peeling Cleanser znamke Skinable je kislinski piling, ki kožo temeljito očisti in jo pripravi na nadaljnjo nego obraza. Blaga formula poskrbi za negovan videz suhe in puste kože ter čist občutek kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Temeljito čiščenje por: kožo nežno osvobodi odmrlih kožnih celic brez mehanskih piling delcev.
  • Kislinski kompleks: vsebuje kombinacijo 3 % PHA in 0,8 % AHA.
  • Negovalna formula: obogatena z 0,9 % probiotikov, 1,2 % rastlinskega glicerina in pantenolom za dodatno vlaženje.
  • Bolj gladek videz kože: po uporabi je koža na videz bolj gladka in nežna.
  • Blaga formula: brez parfumov, alkohola, barvil, parafinov in silikonov.

Št. izd.: MUE-490376
Vsebina: 150 ml
EAN: 2200303776086
Št.-Proizvajalca: 490376
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte v vlažno kožo obraza, izogibajte se predelu okoli oči in ust, nato previdno izperite z vodo. Piling uporabite na obrazu največ 1-2 krat na teden.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Soft Peeling Cleanser