Skinable Retinol Serum, 30 ml

Negovan občutek na koži za vašo rutino

Novosti!

€ 7,99

(€ 266,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z 0,16 % Retinol kompleksom
  • z vitaminom E in pantenolom

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Retinol Serum, 30 ml € 7,99 (€ 266,33 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Retinol Serum znamke Skinable je serum za obraz za vse tipe kože, ki poskrbi za negovan občutek kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Za vse tipe kože: primeren za uporabo pri vseh tipih kože.
  • Retinol kompleks: formula z 0,16 % Retinol kompleksa iz treh različnih derivatov retinola.
  • Negovalne sestavine: obogaten z 1 % vitamina E in 0,9 % pantenola.
  • Brez dišav in dodatkov: brez parfumov in brez dodanega etanola.
  • Veganska formula: temelji na veganski sestavi.

Navodilo za uporabo: Serum je namenjen vsakodnevni uporabi zjutraj in zvečer.


Št. izd.: MUE-490383
Vsebina: 30 ml
EAN: 4053776032153
Št.-Proizvajalca: 490383
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopherylacetat, Panthenol, Retinyl Palmitat[1], Tocopherol (Vitamin E), Hydroxypinacolone Retinoate, Sodium Retinoyl Hyaluronate, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Gellan Gum, Dimethyl Isosorbide, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Pantolactone, Phenoxyethanol

  1. Vsebuje vitamin A. Pred uporabo upoštevajte svoj dnevni vnos.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Retinol Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder