Skinable Pure Hydration Serum, 30 ml

Intenzivno negovalni serum za obraz za sijoč ten

Novosti!

€ 7,99

(€ 266,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s 5 % niacinamida in vlažilnim učinkom
  • brez parfumov in etanola

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Pure Hydration Serum, 30 ml € 7,99 (€ 266,33 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Pure Hydration Serum znamke Skinable je posebna nega obraza za vse tipe kože, ki poskrbi za negovan in sijoč videz kože. Njegova lahka formula se zlahka razporedi, hitro vpije ter pomaga ublažiti občutek zategovanja in videz drobnih linij zaradi suhosti.

Vse prednosti na kratko:

  • Enakomeren ten: formula s 5 % niacinamida prispeva k enakomernejšemu videzu kože.
  • Intenzivno vlaženje: 8,3 % vlažilni kompleks iz NMF kompleksa, glicerina, aminokislin, betaina in pantenola neguje kožo.
  • Svež videz: vsebuje 0,5 % Hydro-Glow kompleksa za svež videz tena.
  • Dobra združljivost s kožo: formula je popolnoma brez parfumov in dodanega etanola.
  • Prijeten občutek kože: hitro se vpije in ne pušča lepljivega filma.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju nežno vmasirajte v obraz.


Št. izd.: MUE-490380
Vsebina: 30 ml
EAN: 4053776032139
Št.-Proizvajalca: 490380
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Niacinamide, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Panthenol, Sodium Pca, Sodium Lactate, Betaine, Tocopherol (Vitamin E), Pca, Sodium Hyaluronate, Glycine, Serin, Alanine, Glutamic Acid, Lysine Hci, Threonine, Fructose, Arginin, Inositol, Lactic Acid, Urea, Proline, Linolenic Acid, Coco Caprylate/Caprate, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Isopropanol, Citric Acid, Pantolactone, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate

Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Pure Hydration Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder