Skinable Niacinamide Serum, 30 ml

Intenziven vlažilni kompleks za enakomeren videz kože

Novosti!

€ 7,99

(€ 266,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in občutljivo kožo
  • z niacinamidom in hialuronsko kislino
  • brez parfumov in alkohola

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Niacinamide Serum, 30 ml € 7,99 (€ 266,33 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Niacinamide Serum znamke Skinable je serum za obraz za vse tipe kože, tudi občutljivo kožo, ki prispeva k enakomernemu in uravnoteženemu videzu kože. Podpira negovan videz kože, njegova lahka tekstura pa se hitro vpije, ne da bi pustila film.

Vse prednosti na kratko:

  • Enakomeren ten: prispeva k uravnoteženemu videzu kože in podpira njen negovan videz.
  • Izbrana formula: kombinacija 10 % niacinamida z uravnotežujočimi lastnostmi in 0,18 % hialuronske kisline.
  • Intenzivno vlaženje: vsebuje 1 % vlažilnega kompleksa z NMF kompleksom, glicerinom in Butylene Glycol.
  • Veganska formula: veganska sestava brez parfumov, alkohola in dišav.
  • Prijetna tekstura: zlahka se nanese na očiščeno kožo, nežno vmasira in hitro vpije.

Navodilo za uporabo: Za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer nanesite na očiščeno kožo ter nežno vmasirajte.


Št. izd.: MUE-490384
Vsebina: 30 ml
EAN: 4053776002712
Št.-Proizvajalca: 490384
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Niacinamide Serum