Skinable Glycerin Serum, 30 ml

Intenzivna vlažilna nega za mehak videz kože

Novosti!

€ 7,99

(€ 266,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno za občutljivo kožo
  • 24-urni vlažilni učinek
  • podpira kožno bariero in njeno zaščitno funkcijo

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Glycerin Serum, 30 ml € 7,99 (€ 266,33 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Glycerin Serum znamke Skinable je serum za obraz za občutljivo kožo, ki poskrbi za bolj gladek, prožen in navlažen videz kože. Njegova formula zagotavlja 24h vlaženje, podpira zaščitno bariero kože in pomaga preprečevati izsuševanje.

Vse prednosti na kratko:

  • Za občutljivo kožo: primeren za nego občutljivih tipov kože.
  • Intenzivno vlaženje: zagotavlja 24h vlaženje in pomaga preprečevati izsuševanje kože.
  • Krepilna nega: podpira zaščitno funkcijo in bariero kože.
  • Izbrane sestavine: vsebuje 15 % glicerina, 5 % kompleksa aminokislin, 4,9 % betaina in 0,1 % ektoina.

Št. izd.: MUE-490745
Vsebina: 30 ml
EAN: 4053776003368
Št.-Proizvajalca: 490745
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Glycerin Serum