Skinable Gentle Cleansing Gel, 150 ml

Nežno čiščenje obraza brez izsuševanja

Novosti!

€ 4,99

(€ 33,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • blago penjenje in preprosto izpiranje
  • z alantoinom, pantenolom in glicerinom

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Gentle Cleansing Gel, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 9,48
Opis

Gentle Cleansing Gel znamke Skinable je čistilni gel za normalno kožo, ki kožo nežno očisti Make-upa in nečistoč ter jo pripravi na nadaljnjo nego.

Vse prednosti na kratko:

  • Nežna formula: kože ne izsušuje in pomaga preprečevati občutek zategovanja.
  • Negovalne sestavine: formula z 0,1 % alantoina, 0,9 % pantenola in 5 % glicerina za ohranjanje navlaženosti kože.
  • Prijetna tekstura: nežno se peni in zlahka spere.
  • Minimalistična formula: brez parfumov, alkohola, silikonov ali mikroplastike.

Št. izd.: MUE-490377
Vsebina: 150 ml
EAN: 2200303776222
Št.-Proizvajalca: 490377
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Gentle Cleansing Gel