Skinable BHA Liquid Refiner, 100 ml

Čistilna nega za bolj enakomeren videz kože

Novosti!

€ 5,99

(€ 59,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • z 2 % BHA in sokom aloe vere
  • čisti zamašene pore

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable BHA Liquid Refiner, 100 ml € 5,99 (€ 59,90 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 10,48
Opis

BHA Liquid Refiner znamke Skinable je kislinski piling za normalno kožo, ki združuje lastnosti kemičnega pilinga in tonika za obraz. Njegova tekoča tekstura se hitro vpije in kožo pripravi na naslednje korake nege.

Vse prednosti na kratko:

  • Čistilna formula: vsebuje 2 % BHA (salicilne kisline) za negovan videz kože in čiščenje zamašenih por.
  • Negovalne sestavine: obogatena z 10 % soka aloe vere, 3 % betaina in 0,9 % pantenola.
  • Enakomernejši videz kože: pomaga odstranjevati odmrle kožne celice ter prispeva k manj opaznemu videzu nepravilnosti in ogrcev.
  • Minimalistična formula: brez parfumov, alkohola, silikonov, mikroplastike, barvil, parafinov in PEG-ov.

Št. izd.: MUE-490371
Vsebina: 100 ml
EAN: 4053776002699
Št.-Proizvajalca: 490371
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte v vlažno kožo obraza, izogibajte se predelu okoli oči in ust, nato previdno izperite z vodo. Piling uporabite na obrazu največ 1-2 krat na teden.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable BHA Liquid Refiner