Skinable Barrier Repair Serum, 30 ml

Prijeten občutek na koži in nega pri občutku zategovanja

Novosti!

€ 7,99

(€ 266,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • mehak občutek na koži
  • s ceramidi in Phyto lipidi

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Barrier Repair Serum, 30 ml € 7,99 (€ 266,33 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Serum Barrier Repair znamke Skinable je posebna nega za vse tipe kože, ki pomaga ublažiti občutek zategovanja ter poskrbi za prijeten in gladek občutek kože. Premišljena formula pomaga zmanjšati videz drobnih linij zaradi suhosti in podpira ravnovesje mikrobioma kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Za vse tipe kože: zagotavlja posebno negovalno podporo koži.
  • Dragoceni kompleksi: formula z 0,3 % kompleksa ceramidov, 5 % fito-lipidov in 1,3 % kompleksa pantenola.
  • Podpora mikrobiomu: vsebuje 1 % prebiotikov in postbiotikov za podporo ravnovesju mikrobioma kože.
  • Nežna formula: brez parfumov, barvil, silikonov, parabenov, mineralnih olj in brez dodanega etanola.
  • Veganska nega: z vegansko sestavo.

Navodilo za uporabo: Zjutraj in zvečer nanesite na očiščeno kožo.


Št. izd.: MUE-490379
Vsebina: 30 ml
EAN: 2200303778202
Št.-Proizvajalca: 490379
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Barrier Repair Serum