Skinable AHA Liquid Refiner, 100 ml

Tekoči piling s sadnimi kislinami za bolj enakomeren videz kože

Novosti!

€ 5,99

(€ 59,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • s 5 % glikolne kisline in 2 % pantenola
  • brez parfumov, alkohola in silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable AHA Liquid Refiner, 100 ml € 5,99 (€ 59,90 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 10,48
Opis

AHA Liquid Refiner znamke Skinable je tekoči kislinski piling za normalno kožo, ki združuje lastnosti tonika za obraz z intenzivno nego. Pomaga odstraniti odmrle kožne celice in kožo pripravi na naslednje korake nege.

Vse prednosti na kratko:

  • Enakomernejši videz kože: prispeva k bolj enakomernemu in gladkemu videzu kože.
  • Učinkovita formula: vsebuje 5 % glikolne kisline (AHA) in 2 % pantenola, ki pomaga ohranjati navlaženost kože.
  • Brez dodatkov: formula je brez parfumov, alkohola, silikonov in mikroplastike.
  • Hitro vpijanje: lahka tekstura se hitro vpije in kože ne obteži.

Navodilo za uporabo: Zjutraj ali zvečer po čiščenju nanesite s prsti ali vatirano blazinico. Na začetku je priporočljiva uporaba enkrat tedensko, nato pa lahko pogostost postopoma povečate na največ trikrat tedensko.


Št. izd.: MUE-490375
Vsebina: 100 ml
EAN: 2200303783084
Št.-Proizvajalca: 490375
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte v vlažno kožo obraza, izogibajte se predelu okoli oči in ust, nato previdno izperite z vodo. Piling uporabite na obrazu največ 1-2 krat na teden.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable AHA Liquid Refiner