Silavit Alkalna kopel, 700 g

Prijeten občutek na koži in nežna nega med kopanjem

Novosti!

€ 8,99

(€ 12,84 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 700 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z oljem sivke in morsko soljo
  • za kopel celega telesa, rok in stopal

Pogosto naročeno skupaj z Tesori d'Oriente Byzantium kremna kopel, 500 ml

Silavit Alkalna kopel, 700 g € 8,99 (€ 12,84 / kg)
Tesori d'Oriente Byzantium kremna kopel, 500 ml € 3,99 (€ 7,98 / l)
Skupna cena: € 12,98
Opis

Alkalna kopel znamke Silavit je kopalna sol za vse tipe kože, ki poskrbi za prijeten in negovan občutek na koži.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primerna za uporabo pri vseh tipih kože.
  • Negovalna formula: Formula z oljem sivke in morsko soljo.
  • Prijeten vonj: Med kopanjem razvije nežen vonj sivke.
  • Vsestranska uporaba: Primerna za polno kopel, kopel za roke ali kopel za stopala.

Navodilo za uporabo: Za polno kopel dodajte 3 zvrhane jedilne žlice v tekočo vodo. Trajanje kopeli: 20 do 30 minut pri temperaturi vode od 36 do 38 °C.


Št. izd.: MUE-V7736C
Vsebina: 700 g
EAN: 4053776017648
Št.-Proizvajalca: V7736C
Blagovne znamke: Silavit
Uporaba: Majhno količino izdelka vlijte v kad med polnjenjem z vodo in pričnite s sproščujočim kopanjem.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Silavit Alkalna kopel

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder