Stay Well Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf, 150 ml

Nežno čiščenje obraza za čist in negovan občutek na koži

Novosti!

€ 7,99

(€ 53,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s cico in izvlečkom houttuynije
  • bogata penasta tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf, 150 ml € 7,99 (€ 53,27 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf znamke Stay Well je čistilna pena za vse tipe kože, ki kožo obraza nežno očisti vsakodnevnih nečistoč. Njena penasta tekstura poskrbi za čist in negovan občutek kože pri vsakodnevni negi.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primerna je za vsakodnevno čiščenje obraza pri vseh tipih kože.
  • Negovalne sestavine: Vsebuje Centella Asiatica (Cica) in Houttuynia Cordata.
  • Bogata pena: Kremasta tekstura se ob stiku z vodo spremeni v peno.
  • Negovan občutek kože: Kožo osveži in ne pušča občutka zategovanja.

Št. izd.: MUE-STA0131
Vsebina: 150 ml
EAN: 4745091443874
Št.-Proizvajalca: STA0131
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Soothing Cleansing Foam Cica & Heartleaf

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder