Skinable Power Peptide Serum, 30 ml

Intenziven Moisturizer kompleks in Phyto-Peptide za vsak dan

Novosti!

€ 7,99

(€ 266,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • lahka tekstura in prijeten občutek
  • brez parfumov in alkohola

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Power Peptide Serum, 30 ml € 7,99 (€ 266,33 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Power Peptide Serum znamke Skinable je serum za obraz za vse tipe kože, ki podpira negovan videz kože in pušča prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na kratko:

  • Za vse tipe kože: primeren za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer.
  • Negovalna formula: vsebuje Phyto-Peptide kompleks, Moisturizer kompleks, fito-lipide in derivat ferulne kisline.
  • Lahka tekstura: zlahka se nanese na kožo in nežno vmasira.
  • Minimalistična formula: veganska sestava je brez parfumov in etanola.

Navodilo za uporabo: Vsak dan zjutraj in zvečer nežno vmasirajte v kožo.


Št. izd.: MUE-490382
Vsebina: 30 ml
EAN: 2200303778752
Št.-Proizvajalca: 490382
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Coco Caprylate/Caprate, Cetearylalcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Ethyl Ferulate, Tocopherol (Vitamin E), Phenylethanol, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol

Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Power Peptide Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder