Savoderm med MEN Sensitive Sport gel za prhanje, 300 ml

Nežno čiščenje celega telesa in nega po športu

Novosti!

€ 4,89

(€ 16,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za kožo in lase
  • blago čiščenje
  • hkrati neguje

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Savoderm med MEN Sensitive Sport gel za prhanje, 300 ml € 4,89 (€ 16,30 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 11,28
Opis

med MEN Sensitive Sport gel za prhanje znamke Savoderm je izdelek 2v1 za prhanje in umivanje las, ki čisti in neguje kožo ter lase. Med uporabo zagotavlja blago čiščenje in hkratno nego.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Izdelek 2v1: Primeren za uporabo na koži in laseh.
  • Blaga formula: Zagotavlja nežno čiščenje.
  • Negovalne lastnosti: Neguje kožo in lase že med prhanjem.

Št. izd.: MUE-4534614
Vsebina: 300 ml
EAN: 9005356023292
Št.-Proizvajalca: 4534614
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Izdelek enakomerno porazdelite po telesu in laseh. Nato temeljito sperite z vodo.
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm med MEN Sensitive Sport gel za prhanje