Losjon za intimno umivanje brez dišav, 500 ml

Nežno in blago čiščenje intimnega predela

Novosti!

€ 2,99

(€ 5,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z mlečno kislino in izvlečkom brusnice
  • brez parfumov, alkohola in barvil

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Losjon za intimno umivanje brez dišav, 500 ml € 2,99 (€ 5,98 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 18,78
Opis

Losjon za intimno umivanje brez dišav znamke DUCHESSE posebej nežno in blago očisti ženski intimni predel. Njegova formula brez mila je primerna za vsakodnevno uporabo pri vseh tipih kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežna formula: Čiščenje brez mila, dišav, alkohola in barvil.
  • Prilagojene sestavine: Formula z mlečno kislino in izvlečkom brusnic podpira naravno ravnovesje intimnega predela.
  • Optimalna vrednost: Natančno prilagojena fiziološki pH-vrednosti intimnega predela.
  • Trajnostnejša embalaža: Nadomestno polnilo zmanjša količino odpadne embalaže v primerjavi z običajnimi plastenkami.

Št. izd.: MUE-5110
Vsebina: 500 ml
EAN: 2200295537160
Št.-Proizvajalca: 5110
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Disodium Coco-Glucoside Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vaccinium Oxycoccos Fruit Extract

Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Losjon za intimno umivanje brez dišav

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder