Odol Sprej za usta Extra Fresh, 15 ml

Takojšnja svežina in enostaven nanos na poti

Novosti!

€ 1,49

(€ 99,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • takojšnji osvežilec daha
  • priročna žepna velikost
  • enostavno in natančno doziranje

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Sprej za usta Extra Fresh, 15 ml € 1,49 (€ 99,33 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 8,98
Opis

Z ustnim sprejem Extra Fresh znamke SensiDent lahko v nekaj sekundah poskrbite za svež občutek v ustih. To priročno pršilo je idealen spremljevalec za vsakdan.

Vse prednosti:

  • Takojšnja svežina: izjemno sveža formula v trenutku poskrbi za prijeten dah, kjer koli ste
  • Kompaktna oblika: zaradi priročne velikosti ga lahko preprosto pospravite v žep ali torbico, zato je idealno za uporabo na poti
  • Preprosta uporaba: vgrajena pršilna črpalka omogoča fino, enakomerno in ciljno razpršitev po ustih

Št. izd.: MUE-91010002-NEU
Vsebina: 15 ml
EAN: 4053776039206
Št.-Proizvajalca: 91010002 NEU
Blagovne znamke: Odol
Pravne informacije
Proizvajalec: Health Body Care&Spa GmbH, Raiffeisenstraße 2, 86692, Münster, Nemčija, www.mueller.eu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Sprej za usta Extra Fresh

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder