SensiDent Otroška zobna pasta, 100 ml

Otrokom prilagojena nega zob za vsakodnevno rutino

Novosti!

€ 1,49

(€ 14,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za mlečne zobe od 0 do 6 let
  • s sadnim okusom maline
  • za zaščito pred kariesom in nežno čiščenje

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

SensiDent Otroška zobna pasta, 100 ml € 1,49 (€ 14,90 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 8,98
Opis

Zobna pasta Kids znamke SensiDent je otroška zobna pasta za mlečne zobe od 0 do 6 let, ki omogoča nežno čiščenje. Podpira zaščito pred kariesom od prvega mlečnega zoba dalje, s sadnim okusom maline pa naredi vsakodnevno ščetkanje prijetnejše.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za mlečne zobe: Posebej zasnovana za otroke od 0 do 6 let.
  • Sadna aroma: Navduši s sadnim okusom maline.
  • Zaščita pred kariesom: Nudi zaščito pred kariesom od prvega mlečnega zoba dalje s priporočeno vsebnostjo fluorida.
  • Nežna nega: Poskrbi za nežno čiščenje občutljivih mlečnih zob.
  • Premišljena formula: Izdelana brez mikroplastike in povsem veganska.

Št. izd.: MUE-10044966
Vsebina: 100 ml
EAN: 4053776030722
Št.-Proizvajalca: 10044966
Blagovne znamke: SensiDent

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SensiDent Otroška zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder